Regionalny oddział w Gdańsku

Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji jubileuszu 30-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów

5 maja 2022 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci przygotowanym z okazji 30-lecia działalności samorządu biegłych rewidentów!

W 2022 r. samorząd biegłych rewidentów obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji Polska Izba Biegłych Rewidentów organizuje konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „Kim jest biegły rewident? Jak wyobrażam sobie jego pracę?”. Gorąco zachęcamy do udziału!

Zapraszamy dzieci do uruchomienia wyobraźni! Zadaniem uczestników konkursu plastycznego będzie udzielenie w formie pracy plastycznej odpowiedzi na pytania: „Kim jest biegły rewident? Jak wyobrażam sobie jego pracę?”– tj. przedstawienie swojego wyobrażenia o pracy biegłego rewidenta (przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej).

Konkurs skierowany jest do dzieci oraz wnuków biegłych rewidentów w wieku od 6 do 12 lat. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką artystyczną w dowolnym formacie.

Zachęcamy do udziału i nadsyłania prac – można to zrobić do 22.05.2022 r. włącznie. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody - opaski Xiaomi Mi Smart Band 6.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Źródło : PIBR

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR